Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш говори преди предстоящия мач на "червените", които гостуват на "Ботев" (Враца) от 28-ия кръг на Първа лига. Двубоят е в събота от 19 часа на стадион "Христо Ботев".
"Няма да бъде много различен мачът. Най-голямата грешка ще е, ако подценим мача. Познавам треньора Христо Янев, знам как работи. Пак ще притежаваме топката, пак ще сме в тяхната половина, трябва да бъдем готови", каза Томаш на традиционния си брифинг.
"В повечето мачове влизаме като фаворити, но това е само на хартия. "Ботев" (Враца) е тежък противник, 90 минути война. Доста сериозен тест за нас", допълни наставникът на "червените".
Халфът Джеймс Ето’о е получил удар в областта на бедрото срещу "Локомотив" (София), но се очаква да бъде на линия за мача във Враца. Улаус Скаршем пък е с вирусно заболяване, а Зюмюр Бютучи до седмица ще поднови тренировки след контузия.
"Ето’о мина ехограф, няма мускулно увреждане. Мисля, че ще бъде на линия. Скаршем няма температура от вчера вечерта и днес на тренировката ще видим дали е отпаднал. Физически не се притеснявам, ще издържим. Имаме 20 футболисти, от които всеки един иска да се защити на терена", поясни Томаш.
Вижте повече във видеото.
Снимка: Lap.bg.
Зона на зомбита: Наркотици, бездомници и престъпност превземат лондонския “Ковънт Гардън“
Римски корабни останки със стотици амфори са открити край Сицилия (ВИДЕО)
Топлинен удар и дехидратация при кърмачета: какво трябва да знаят родителите
Кървене след секс – трябва ли да се притесняваме?
Почти половината бебета по света са изключително кърмени през първите шест месеца
Как се променят костите с напредване на възрастта?
Откриха мистериозен пещерен охлюв в Китай, от който съществуват само три екземпляра
Пентагонът разсекрети нова порция документи за НЛО
Кинжалът на Тутанкамон е изкован от метеорит
Сондата „Луси“ на НАСА успешно тества камерите си преди срещата с троянските астероиди
Илиан Илиев: Трудно мога да си обясня този срив за 8 минути
Черно море загуби с 2:3 от Лудогорец във Варна
Туристи масово отменят пътувания заради пониженото ниво на Дунав
Цената на електроенергията за бизнеса утре ще бъде 135,22 евро за мегаватчас
Планинарите искат по-малко коли, почистени пътеки и по-лесен достъп на Витоша
Проблемът на Tesla с AI е противоположен на този при Big Tech – недостатъчно разходи
Тръмп може да се откаже от ядрена сделка - Иран едва ли ще сглоби бомба в неговия мандат
Китай прокарва червени линии за икономическия си модел преди търговски преговори със САЩ и ЕС
Мерките на Румъния повишиха нивото на Дунав около АЕЦ "Черна вода" с 4 см