"Локомотив" (Пловдив) победи "Локомотив" (София) с 1:0 като гост в среща от 22-ия кръг на Първа лига и изпревари съперника си във временното класиране. Пловдивчани събраха 20 точки на 13-а позиция в подреждането, а софийските "железничари" вече са 14-и също с 20 точки.
Победния гол за гостите реализира Жулиен Лами в 65-ата минута, а те доиграха мача с човек по-малко заради червения картон на Патрик Степински в 83-ата минута.
Четете цялата статия в gol.bg.
Снимка: Lap.bg,
Тагове:
Горещите вълни в България ще са все по-чести, презастрояването допринася за жегата
Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси след юни
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Астероид ще прелети край Земята този уикенд
Кометата 3I/АTLAS може да е сред най-древните обекти, преминавали през Слънчевата система
Европейците се страхуват да харчат пари и това вреди на икономиката
България е сред най-евтините държави в Европа по потребителски цени
България предлага нов регионален център на НАТО за наблюдение и сигурност в Черно море
Седем души задържани в кметството на район "Приморски" във Варна заради незаконния град
Прогноза за следващите 10 дни: От 37-градусови горещини до летни бури и градушки
Европейските индекси завършиха сесията на зелено с подкрепата на технологичния сектор
JPMorgan Chase променя надпреварата за наследник на Джейми Даймън с мениджърска рокада
Икономиката на САЩ бележи по-голям от очакваното ръст в началото на годината
КС отмени решението за присъединяването към Съвета за мир на Тръмп