"Бетис" и "Атлетик" (Билбао) завършиха наравно 2:2 в двубой от 22-ия кръг на испанската Ла Лига. Антони стартира в титулярния състав на "Бетис" и остана на терена до 72-ата минута, когато бе заменен от Абди Езалзули.
Иско даде преднина на "Бетис" в 15-ата минута. В 33-ата минута "Атлетик" се върна в двубоя след попадение на Айтор Паредес.
В добавеното време на първата част "Бетис" удари за втори път с Роман Перо. Гостите стигнаха до равенството с гол на Ойхан Сансет в 69-ата минута.
След 8-ото си равенство за сезона "Атлетик" е на четвърта позиция в класирането, на четири точки зад третия "Барселона". "Бетис" записа също 8-о равенство, като е на 9-о място.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Предполагаемият убиец от Угърчин е излязъл от затвора на 12 юни, с дълго досие е
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Излазъл преди десетина дни от затвора е задържан заради трите трупа в Угърчин
Съдът не уважи жалбата срещу временното отстраняване на началника на Службата по кадастър във Варна
От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Приключи монтажът на новото енергоспестяващо улично осветление в "Чайка"
С електрическия кросоувър GWM Ora 5 България пак ще е сред автомобилните производители
Депутатите приеха на първо четене промени в дейността на инвестиционните фондове
Европейците се ужасяват да харчат пари и това вреди на икономиката
Австрия отпуска 60 млн. евро в подкрепа на авиоиндустрията