"Дженоа" се справи с "Монца" в мач от италианската Серия "А"

Конти де Винтер и Йохан Васкес донесоха победата

28.01.2025 • 06:54 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
 Двубоят се игра в Янов.
Двубоят се игра в Янов.

В среща от 22-и кръг на италианската Серия "А" "Дженоа" победи с 2:0 "Монца" като домакин. Двубоят се игра на стадион "Луиджи Ферарис" в Янов.

Белгиецът Конти де Винтер откри резултата, разписвайки се в 50-ата минута след пас на Аарън Карикол. Крайното 2:0 оформи Йохан Васкес. Мексиканецът бе точен в 84-ата минута. Асистенцията бе на Максуел Корне.

През първата част Андреа Пинамонти от домакините изтърва дузпа, предаде "Фокус". С успеха "Дженоа" излезе 12-и с 26 точки. "Монца" е последен (20-и) с едва 13 пункта.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички