"Нотингам" победи "Саутхямптън" с 3:2 като домакин в мач от Висшата лига на Англия. Първите попадения отбелязаха Елиът Андерсън в 11-ата минута, Калъм Хъдсън-Одой в 28-ата и Крис Ууд в 41-ата минута.
Крайното 3:2 оформиха Ян Беднарекс и Пол Онуачу с попадения в 60-ата и първата минута на добавеното време на двубоя.
"Форест" е трети във временното класиране с 44 точки, колкото има и вторият "Арсенал", а "Саутхямптън" остава последен, 20-и с едва една победа и само 6 точки в актива си, пише gol.bg
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Хорозов, ЦИК: Ще надграждаме и ще увеличим доверието
Рекордна корупция у нас за последните 27 години
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
Затварят училища и туристически обекти заради рекордните жеги в Европа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Изслушват кмета Коцев по темата сметопочистване на общинската сесия във Варна
Новият състав на ЦИК ще предложи законови промени
Приеха в Община Варна шампиона по водна топка Черно море Тича
Облигациите на „Болерон“ ще се търгуват на БФБ от 26 юни
Социалната пенсия за старост става 183 евро от 1 юли
КЗК разреши на "Юробанк" да купи офис сградата Telus Tower в центъра на София
OneFunded: как работи моделът на prop trading и защо привлича все повече български трейдъри