Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави отбора "Ботев" (Пловдив) за успеха в Европа. "Канарчетата" елиминираха "Марибор" и се класираха за втория квалификационен кръг на турнира Лига Европа.
Следващият противник на тима от Пловдив ще бъде "Панатинайкос". Първият мач е в Атина на 25 юли, припомня gol.bg.
Борисов отдаде заслуженото на направеното от партията му в Пловдив през годините.
"Отделихме средства за стадионите в Пловдив. Не ви ли беше кеф "Ботев" да елиминира "Марибор"? Ако не бяхме ние, още щяха да ритат на ливадата. Това, което ГЕРБ, направи, никой не го е правил", коментира Бойко Борисов по адрес на пловдивчани.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR
Тагове:
Бивш шеф на ДАНС-Варна: Разследвахме схема за пране на десетки милиони евро около КУБ
България удари световния шампион Италия в Лигата на нациите
Мъж с 16 присъди подпали съседска врата (ВИДЕО)
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Гълъб Донев: Приходите отдавна са изостанали спрямо разходите
Затварят училища и туристически обекти заради рекордните жеги в Европа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Бюджет 2026: 5,7% дефицит и дълг до 30,1% от БВП до края на годината
Binance ще направи нов опит да остане в ЕС
Wall Street отваря с надежди за възстановяване след разпродажбите*
Как Иран планира да затвърди победата си в битката със САЩ