"Ботев" (Пловдив) си направи загрявка с "Крумовград"

"Канарчетата" надделяха с 2:0

04.07.2024 • 07:37 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
"Ботев" (Пловдив) си направи загрявка с "Крумовград"

"Ботев" (Пловдив) завърши с победа контролите от предсезонната си подготовка. "Канарчетата" надделяха с 2:0 над състава на "Крумовград" в последната си проверка преди старта на новата кампания.

И двете попадения в срещата, играна на стадион "Христо Ботев", отбеляза новото попълнение на "жълто-черните" Антъни Уджа през втората част, пише gol.bg.

В първия си официален мач за новия сезон носителят на Купата на България ще се изправи срещу словенския "Марибор" в първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Първата среща между двата тима е на 11 юли (четвъртък) от 21:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.

Снимка: Lap.bg


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички