Футболистът Кристиано Роналдо завърши трите мача от групата на Евро 2024 без отбелязан гол, което се случва за пръв път в кариерата му. В предишните си 10 участия на световни и европейски финали Кристиано неизменно попадаше сред голмайсторите в груповата фаза, а серията му стартира още на Евро 2004.
Този път той беше титуляр и в трите мача на "мореплавателите" срещу Чехия, Турция и Грузия, но се отчете само с една асистенция при успеха с 3:0 над Турция.
При загубата от Грузия снощи пък беше заменен още в 65-ата минута и беше видимо недоволен от смяната си. Роналдо влезе и в серия от 4 поредни мача без гол на европейско първенство, което също е рекорд за него, пише webcafe.bg.
Поражението от Грузия е първо за Роберто Мартинес като селекционер на отбора, но той дойде в мач без значение на португалците. Те вече си бяха осигурили първото място в група "F" и на осминафиналите ще срещнат Словения.
В парламента темата е охраната на властта
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Летен хороскоп: Три зодии, които ще получат нови възможности това лято
Ето къде няма да има ток днес във Варна
Виц на деня - 25 юни
Времето днес: Слънчево, но идват и гръмотевични бури
Григор Димитров е на 1/4-финал в Майорка
Цената на петрола се върна до нивата отпреди войната на САЩ с Иран*
Как държавните служители ще плащат осигуровките си според проектобюджета за 2026 г.
Кои са най-големите рискове пред сегашните бързоразвиващи се пазари
Американските акции се понижиха за трети пореден ден