Националният селекционер Илиан Илиев говори преди приятелските мачове с Румъния и Словения. Той сподели, че е разочарован от решението на определени клубове да не пуснат свои състезатели за предстоящите контроли.
"Разочаровани сме от това, че клубове не пускат играчите си, защото разчитаме на тях. И ние имаме национали. Не мисля, че е проблем за 4-5 дни. За в бъдеще ще преценяваме на кого ще разчитаме", каза още специалистът.
"Искаме да се увеличи самочувствието и контрола на топката. Да играем по-агресивно в защита и да стоим по-далеч от нашата врата", коментира Илиев.
Снимка: lap.bg
Тагове:
Никола Минчев: Радев говори едно в България и друго в Брюксел
Само Путин е над него: Кой е "пазителят на тайните" на Кремъл и как западните служби го разкриха?
За първи път в България оперираха "пеперудено дете" в "Пирогов"
Иво Сиромахов за ИТН: Някак си се самоизчегъртаха
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Франция регистрира около 1000 допълнителни смъртни случая от жегите
Морска гара-Варна става на 58 години
11-годишно момче бе спасено три дни след земетресенията във Венецуела
Жена загина при пожар във Варна
Горещо време в цялата страна днес
Температурни рекорди в Европа бяха подобрени и горещата вълна се движи на изток
Акция на седмицата: "Българска фондова борса" АД (БФБ)
Залогът за обезценяване на долара се разпада и една от причините е Кевин Уорш
С рекорден дефицит доверието в бюджетния разум се връща трудно