"Ботев" (Пловдив) излезе с официално съобщение до своите привърженици във връзка с предстоящия финал за Купата на България срещу "Лудогорец". Мачът ще се играе на 15 май на Националния стадион "Васил Левски".
Ето какво гласи цялото съобщение на "канарчетата":
"Уважаеми ботевисти,
Финалът за Купата на България на 15 май ще се играе в София.
Въпреки усилията на нашия клуб и на кмета на гр. Пловдив г-н Костадин Димитров срещата да бъде преместена на стадион "Христо Ботев" в Пловдив, то в крайна сметка остава първоначалният план двубоят да се играе на Националния стадион "Васил Левски".
В утрешния ден ще има организационна среща в София с представители на двата клуба и органите на реда.
Очаквайте още информация за билети и за мача като цяло съвсем скоро".
Снимка: Lap.bg.
Единадесет парашутисти загинаха, след като малък самолет се разби край Нанси
Автомобил се преобърна в река Смядовска, неправоспособен шофьор на 18 години загина
Цяла България светна в жълто за опасно време
"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Волейболните национали с нова победа в Лигата на нациите
Варненката Ива Стоянова спечели Европейския фестивал на шпага в Италия
Самолет се разби във Франция, 11 души загинаха
Хванаха за ден 39-ма шофьори с алкохол или наркотици
Мъж скочи от тераса и почина на място
Управляващите искат проверка на разходите за пенсии и социални плащания
Тръмп обяви война на зелената енергия, но тя вече не зависи от политиката и субсидиите
Европа си припомня как да бори жегата с "народни средства"
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки