"Берое" коментира санкцията от ФИФА, глобата вече е платена

Разписките са изпратени до футболната федерация

30.04.2024 • 12:15 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

"Берое" излезе с официална позиция за наложената санкция от ФИФА чрез БФС, която забранява регистрирането на нови футболисти в следващия трансферен период.

Ето какво обясниха от старозагорския клуб:

"ПФК "Берое" иска да изясни ситуацията със санкцията, наложена от ФИФА за регистриране на нови играчи.

Наказанието е за глоба, която беше наложена поради административно забавяне на документи за играч от предходния сезон (2022/23 г.)

Санкцията вече беше платена от клуба и разписките за плащането бяха изпратени до ФИФА, за да анулира тази мярка. Сега зависи от ФИФА да обяви кога тази забрана за клуба вече няма да бъде в сила".

Снимка: Lap.bg.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички