Меси блесна с два гола и асистенция при победа на "Интер" (Маями)

Отборът на Дейвид Бекъм победи "Нешвил" с 3:1

21.04.2024 | 11:36 Редактор: Искра Ангелова
Меси блесна с два гола и асистенция при победа на

Легендата Лионел Меси напомни за себе си с два гола и асистенция за "Интер" (Маями) в среща от американското първенство. 36-годишният нападател се развихри при домакинската победа с 3:1 над "Нешвил" в среща от 9-ия кръг.

Гостите изненадващо поведоха след автогол на Франко Негри във 2-рата минута, но само девет по-късно Лео беше точен за 1:1 след асистенция на Луис Суарес. По-късно през това първо полувреме Меси удари и греда. В 39-ата пък той подаде към друг свой бивш съотборник от "Барселона" - Серхио Бускетс, който реализира за 2:1 в полза на състава от Флорида, информира gol.bg.

Девет минути преди края на срещата аржентинският ас сложи точка на интригата с попадение от дузпа за крайното 3:1.

Така Лео вече има 9 гола и 5 асистенции в 9 мача на "Интер" през кампанията.