"Лацио" обърна "Фрозиноне" и спря негативната си серия

Столичани спечелиха гостуването си с 3:2

17.03.2024 | 09:24 Редактор: Тодор Петров

"Лацио" прекъсна серията си от три последователни загуби в първенството на Италия след победа с 3:2 като гост на борещия се за мястото си в елита тим на "Фрозиноне". Успехът на "орлите" не дойде никак лесно, като те бяха изоставащи в началото, а в края трябва да бранят преднината си.

Пол Лирола даде аванс на "Фрозиноне" в 13-ата минута, но седем преди края на първото полувреме Матия Дзакани успя да изравни.

През второто полувреме в игра за Лацио се появи Тати Кастеянос и аржентинецът веднага се отчете с два гола. Той направи резултата 2:1 в 57-мата минута, броени секунди след влизането си на терена, а в 62-рата минута покачи на 3:1, информира БТА.

Крайното 2:3 бе оформено от Уалид Шедира в 70-ата минута. В класирането "Лацио" е на девето място с 43 точки.