"Славия" спечели малкото столично дерби след обрат срещу "Локо" (Сф)

Владимир Николов отбеляза двата гола за "белите" за победата с 2:1

09.03.2024 | 14:39 Редактор: Вяра Димова

"Славия" победи с 2:1 като гост "Локо" (Сф) в двубой от 24-ия кръг в Първа лига. "Белите" изоставаха с 0:1 на почивката, но достигнаха до обрат след две попадения на Владимир Николов.

Домакините изненадващо поведоха в резултата с първия си удар към вратата, пазена от Светослав Вуцов. В 24-ата минута Селсо Рапосо преодоля Тони Тасев и пусна за Антони Иванов, който от наказателното поле с плътен удар откри головата сметка в двубоя.

Две минути след почивката "белите" възстановиха равенството. Тони Тасев центрира от ъглов удар и Владимир Николов с глава се разписа във вратата на "Локомотив".

В 63-ата минута Тасев напредна отляво и центрира в наказателното поле. Топката достигна до Ертан Томбак, но Любенов отби шута му. Кълбото попадна на крака на Владимир Николов, който реализира втория си гол в двубоя.

Гледайте повече във видеото.

1
0 rate up comment rate down comment 0
Славист Варна
преди 1 месец
Заслужена победа за белите и мъка за Локо и Герена. Сигнализирай за неуместен коментар