"Тотнъм" разби "Кристъл Палас" с 3 гола в последните 15 минути

"Шпорите" отново имаха сериозни трудности, но пак показаха характер

02.03.2024 | 19:30 Редактор: Деси Николова

"Тотнъм" обърна "Кристъл Палас" с 3:1, за да спечели много важна победа в битката да остане в топ 5 във Висшата лига.

"Шпорите" отново имаха сериозни трудности, но пак показаха характер, за да стигнат до ключов триумф след 3 гола в последните 15 минути, след който събират 50 точки, с 6 повече от "Ман Юнайтед" при равен брой мачове.

"Орлите" не играха лошо и във втория си мач под ръководството на Оливер Гласнер, като поведоха в 59-ата минута, когато след свободен удар Адам Уортън центрира на близката греда и Еберечи Езе реализира.

Резервата Бренан Джонсън пропусна чисто положение за "Шпорите", след което обаче се реваншира в 77-ата минута, когато асистира на Тимо Вернер, който изравни с първия си гол за отбора след идването си в тима през януари, пише gol.bg

Скоро след това настъпи и пълният обрат, когато Кристиан Ромеро успя да вкара с глава за 2:1, а в 88-ата минута Хюн Мин Сон подпечата успеха, след като бе изведен сам срещу вратаря от Оливер Скип. "Палас" остава с 28 точки.