Клоп ликува: "Ливърпул" срази "Челси", младок блесна на "Анфийлд"

Конър Брадли се отчете с гол и 2 асистенции

01.02.2024 | 07:37 Редактор: Деси Николова

Младокът Конър Брадли блесна и вдъхнови "Ливърпул", който срази "Челси" с 4:1 на "Анфийлд", за да остане с 5 точки аванс на върха в класирането на Висшата лига преди в неделя да гостува на "Арсенал" в голям и важен сблъсък.

Младокът се отчете с гол и 2 асистенции и обра овациите на феновете с фантастичното си представяне. "Червените" доминираха сериозно и можеха да спечелят и по-убедително, но Дарвин Нунес успя да удари 4 греди и да изпусне дузпа, което този път не бе фатално.

В крайна сметка хората на Клоп не оставиха съмнение в превъзходството си, като вкараха два гола още до почивката, а след това реализираха и още два пъти. Лондончани не бяха на необходимото ниво, като само около попадението, което вкараха има период от около десетина добри минути. Те остават с 31 точки, докато "Ливърпул" има 51.