Драматична победа в 98-ата минута изравни "Черно море" с ЦСКА на върха в класирането

Варненци надделяха над "Етър" с 2:1 във Велико Търново

02.12.2023 | 17:15 Редактор: Тодор Петров

"Черно море" постигна изключително драматична победа с 2:1 като гост на "Етър" (Велико Търново) в мач от 19-ия кръг на първенството.

Резултатът на стадион "Ивайло" бе открит от Влатко Дробаров в 59-ата минута. В 87-ата минута Мазир Сула получи втори жълт картон и остави варненци с човек по-малко на терена и след това настъпи голямата драма.

В 94-ата минута Мартин Тошев изравни от дузпа, но в 98-ата минута Васил Панайотов донесе успеха за гостите по изключително драматичен начин.

С него "моряците" събраха 42 точки и се изравниха на върха в класирането с ЦСКА. "Болярите" остават на дъното с едва 8 точки. В следващия кръг "Черно море" приема "Славия", докато "Етър" гостува на "Берое".