10 от ЦСКА 1948 удариха "Хебър" с 3:1 в Пазарджик

ЦСКА 1948 така се утвърди в горната половина на таблицата

02.12.2023 | 15:00 Редактор: Тодор Петров

"Хебър" (Пазарджик) отстъпи с 1:3 на ЦСКА 1948 в ранния мач от 19 кръг, като гостите дори бяха с човек по-малко в продължение на повече от половин час.

Георги Русев откри резултата в 19-ата минута, а в 53-ата Ивайло Чочев удвои аванса на гостите. Скоро след това Генадий Ганев бе изгонен с директен червен картон.

Въпреки първоначалния шок, 1948 бързо се адаптира към новата обстановка и Педриньо дори направи разликата от цели три попадения в 68-ата минута след отлична асистенция на Чочев.

Генадий Ганев вкара почетното попадение за домакините, за да увеличи личния си актив на 8 попадения, с което се изравни на върха в класацията на голмайсторите с Антоан Бароан от Ботев Пловдив.

ЦСКА 1948 така се утвърди в горната половина на таблицата и вече дори има аванс от 3 точки пред "Левски" при това с мач по-малко от "сините".