"Лудогорец" с първа победа при Демерджиев, отнесе го "Хебър"

Разградчани решиха мача още през първата част

29.10.2023 | 20:46 Редактор: Искра Ангелова

"Лудогорец" победи "Хебър" с 3:1 в последния мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Разградчани решиха мача още през първата част с два гола на Бърнард Текпетей и Аслак Фон Витри за първата победа при новия старши треньор Георги Дерменджиев след завръщането му в клуба.

С успеха "Лудогорец" измести "Левски" от четвъртото място в класирането. Разградчани имат 27 точки, а  "сините" са пети с точка  по-малко. "Хебър" е девети с 19 точки.

Завърналият се в титулярния състав на "Лудогорец" Тодор Неделев отправи първия точен удар още в първата минута на мача, но не затрудни вратаря на гостите.

"Лудогорец" доминира и в 11-а минута стигна до попадение. Точен бе Текпетей, който засече топката в мрежата след центриране на Аслак Фон Витри.