Драма във Варна с 4 гола и 2 червени картона: "Черно море" спаси точката срещу "Локо" (Пд) в сетния миг

Живко Атанасов донесе точката на варненци в продължението на двубоя

07.10.2023 | 22:36 Редактор: Елеонора Танева

"Черно море" и "Локомотив" (Пловдив) завършиха 2:2 в в мач от 13-ия кръг на efbet Лига.

Даниел Димов откри резултата в 39-ата минута, но гостите направиха пълен обрат с два гола в добавеното време на първото полувреме на Евандро (45+2, 45+4).

В 75-ата и 80-ата минута двама футболисти на пловдивчани бяха изгонени за втори жълт картон. Това бяха Хорхе Сегура и Евандро и ";оряците" се възползваха от численото си предимство и изравниха в 95-ата минута чрез Живко Атанасов.

В 101-ата Алекс Фернандес вкара за 3:2, но голът беше отменен, за да стане драмата пълна.

В класирането "Локо" (Пловдив) остава лидер с 30 точки, варненци имат 29 пункта.  На 3-то място с 25 т. и с мач по-малко е ЦСКА.

В следващия кръг все още непобеденият "Черно море" гостува на Левски, "черно-белите" приемат "Берое".