Четири гола в "Мача на надеждата" след първото полувреме

Срещата на Националния стадион "Васил Левски" започна около 17:15 часа

06.09.2023 | 18:15 Редактор: Михаела Димитрова
Четири гола в

Дойде време за “Мача на надеждата”. България и Отбор на звездите играят при резултат 2:2. Димитър Бербатов даде преднина на българския отбор срещу този на Звездите в благотворителния "Мач на надеждата". Той се разписа с глава в 5-та минута след асистенция на Мартин Петров от дясно.

Роберт Пирес изравни в 19-ата минута с красиво изпълнение. Хенрик Ларсон донесе пълен обрат в 30-ата минута. Атрактивно изпълнение на Пеев възстанови равенството в 32-ата минута. Между двете попадения Петров бе заменен под бурните аплодисменти на публиката, като се очаква втората част да играе за родния тим.

Срещата на Националния стадион "Васил Левски" започна около 17:15 часа след представянето на футболистите на двата състава. В петата минута на двубоя зрителите по трибуните ръкопляскаха в знак на подкрепа към бившия селекционер на националния отбор Петър Хубчев, който страда от онкологично заболяване. Футболистите от българския тим играят с фланелки с надпис "С теб сме, Петьо".

Стилиян Петров играе през първото полувреме от Отбора на звездите, пояснява БГНЕС.

Стартови състави:

България: Здравков, Милен Петков, Тунчев, Стоянов, Ивайло Петков, Боримиров, Пеев, Балъков, Петров, Бербатов, Стоичков

Отбор на звездите: Гивън, Хътън, Кейхил, Колинс, Линч, Стилиян Петров, Бари, Йънг, Пирес, Ларсон, Гарсия.