"Черно море" излезе на върха в класирането след 3:1 срещу новака "Крумовград"

Атанас Илиев откри резултата за гостите в 39-ата минута от дузпа

29.07.2023 | 07:33 Редактор: Михаела Кирилова

"Черно Море" продължава без загуба в родното футболно първенство след като в първа среща от третия кръг спечели с 3:1 при гостуването на новака "Крумовград". Двата тима изиграха равностоен мач в Пловдив, като "моряците" стигнаха до успеха с два гола на Велислав Василев и Николай Златев в края на срещата.

Преди това Атанас Илиев откри резултата за гостите в 39-ата минута от дузпа, а в последната минута от редовното време на първата част Александър Колев изравни. Попадение на Серкан Юсеин през второто полувреме пък бе отменено заради игра с ръка.

По този начин "Черно море" вече има актив от 7 точки и временно излезе на върха в класирането след три изиграни мача, докато Крумовград остава с 3 точки след първите три двубоя.

След четвърт час игра "Крумовград" стигна до първи точен удар. Александър Колев стреля от въздуха, но право в ръцете на Иван Дюлгеров.