Стана ясно кога точно започва европоходът на ЦСКА

От УЕФА не са насрочили двубоите на "Левски"

15.07.2023 | 10:35 Редактор: Тодор Петров

УЕФА обяви началните часове на част от мачовете от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Според програмата на европейската централа ЦСКА ще приеме носителя на купата и суперкупата на Румъния - "Сепси", в четвъртък, 27 юли, от 20:00 часа на стадион "Българска армия".

Реваншът на "Арена Сепси" в Сфънту Джордже е седмица по-късно – на 3 август, отново от 20:00 часа.

ФК ЦСКА 1948 посреща друг румънски тим ФКСБ в сряда, 26 юли, от 20:30 часа на националния стадион "Васил Левски", а ответният мач в Букурещ е в четвъртък, 3 август, от 20:00 часа.

Все още от УЕФА не са насрочили двубоите на "Левски", защото на хартия "сините" не знаят своя съперник. Северномакедонският "Шкупи" обаче победи с 5:0 като гост литовския Хегелман в първия мач от първия кръг и със сигурност ще срещне тима на Николай Костов на 27 юли и 3 август.