Нова издънка за "лъвовете" ни - България не се справи срещу 10 от Литва

В класирането националите ни имат само 1 точка след първите 3 кръга

17.06.2023 | 18:05 Редактор: Искра Ангелова

Националният отбор на България по футбол продължава да е без победа в квалификациите за Евро 2024, след като не успя да победи като гост Литва - 1:1.

От 17-ата минута на мача "лъвовете" играха с човек повече на терена, но за това време успяха да вкарат само един гол, дело на Марин Петков. И той беше изравнителен, след като малко преди изгонването на Юстас Ласицкас, Гвидас Гинейтис беше извел домакините напред.

Хората на Младен Кръстаич създадоха твърде малко в предни позиции, особено след почивката и логично не стигнаха до победата.

В класирането България има само 1 точка след първите 3 кръга, балтийците също спечелиха първи пункт в актива си, но от две срещи. На 20 юни "Лъвовете" приемат Сърбия в Разград.

Снимка: Lap.bg.