"Черно море" тресна "Локо" (Пд) с 2:1 и се изравни с "Левски" на четвъртото място

"Моряците" победиха с голове на Панайотов и Атанасов

17.04.2023 | 22:33 Редактор: Вяра Димова

"Черно море" надви "Локомотив" (Пд) с 2:1 у дома в последен мач от 26-ия кръг на Първа лига. На стадион "Тича" в морската ни столица варненци пречупиха съперника след почивката, а Димитър Илиев изпусна дузпа за "черно-белите".

След около половин час игра Васил Панайотов даде аванс на "моряците" след асистенция на Едгар Пачеко. Скоро след това обаче преднината на домакините се изпари след изравнителното попадение на Джовани.

Воденият от Александър Томаш състав можеше да осъществи пълен обрат още до почивката, но капитанът Илиев се провали от бялата точка, предаде БГНЕС.

В следващия кръг пловдивчани гостуват на третия ЦСКА 1948, докато варненци пътуват до Враца за визита на "Ботев".