"Валядолид" открадна победата на "Виляреал" в мач от Ла Лига

Двубоят завърши 2:1

15.04.2023 | 19:46 Редактор: Петя Кръстева

Тимът на "Валядолид" победи като гост "Виляреал" с 2:1 в среща от 29-ия кръг на испанската Ла Лига. Така тимът, който е собственост на бразилската легенда Роналдо, се изкачи на 14-та позиция с актив от 32 точки, докато" Виляреал" запазва 5-то място с 47 пункта.

Мароканецът Салим Амала откри резултата още във 2-ата минута в полза на "Валядолид". Чуквуезе изравни за "Виляреал", но след справка с ВАР бе отсъдена засада. Гостите нанесоха своя удар в 34-ата минута, когато Ел Ямик бе точен за 2:0.

Домакините от "Виляреал" успяха да върнат един гол в 74-ата минута чрез Етиен Капу, но за повече нямаха сили.

1
1 rate up comment rate down comment 0
Спас
преди 1 година
На Виляреал не му трябва 5-то място, а при победа се доближава до място в ШЛ, нито пък за Валядолид има някаква стойност. Хайде помислете защо срещата завърши по този начин. Не е много трудно, стига да използваме горната част на тялото не само за пазене на равновесие, а и за друго. Сигнализирай за неуместен коментар