ЦСКА с победа над полския "Гурник"

Браян Морено откри за "червените", Иван Турицов удвои

20.01.2023 | 18:18 Редактор: Вяра Димова

ЦСКА победи полския "Гурник" (Забже) с 3:2 в контролна среща, която е част от зимната подготовка на "червените" в Турция.

Браян Морено откри за "червените", а Иван Турицов удвои. Симон Волдарчук пък намали още преди почивката за символичните гости.

В 80-ата минута "Гурник" изравни. Грешка в защитата на ЦСКА позволи на Влодарчук да вкара втория си гол за деня.

В последната минута на мача обаче ЦСКА изкова успеха с попадение на Мено Кох с глава.

През първото полувреме армейците започнаха вихрено и откриха резултата още първата минута чрез Браян Морено, който бе изведен сам срещу вратаря с пас от дълбочина и хладнокръвно реализира.

През втората част старши треньорът Саша Илич отново направи доста промени в единайсеторката си и даде шанс за изява на почти всички свои налични футболисти, а  играта бе равностойна и без опасности през двете врати.

Снимка: lap.bg