"Ливърпул" завършва сезона в Англия без трофей?

Тимът на Юрген Клоп и "Уулвърхемптън" ще преиграват мача си

08.01.2023 | 08:35 Редактор: Петя Кръстева

"Ливърпул" може би ще завърши сезона без трофей в Англия. Тимът на Юрген Клон не успя да бие "Уулвърхемптън" в мач от третия кръг за ФА Къп.

Срещата на "Анфийлд" завърши 2:2. И така двата тима ще преиграват сблъсъка, но на стадиона на "вълците".

В края на двубоя - при резултат от 2:2, гол на "Уулвърхемптън" бе отменен след много спорна засада. Положението бе гледано няколко минути и в крайна сметка системата реши, че играч на гостите е в нередовна позиция.

И двата гола на "вълците" отбеляза стражът на "Ливърпул" - Алисон. През първата част той сбърка фатално и подари попадение за гостите, с което те откриха резултата.

"Ливърпул" обърна резултата в рамките на по-малко от 10 минути. Първо Нунес изравни в края на първата част, а в началните минути на второто полувреме Салах направи обрата пълен.

В 66-ата минута "вълците" изравниха чрез резервата Хи-Чан Хуан. При удара на корееца Алисон отново не се намеси по най-добрия начин.