Нидерландия с лекота преодоля първото си препятствие във фазата на директните елиминации на световното първенство. Тимът на Луис ван Гаал тресна 3:1 САЩ в първи осминафинал от Мондиала в Катар.
Както и в предните срещи от груповата фаза, "лалетата" не блестяха, но взеха своето.
Така след 4 поредни мача, в които показва прагматична игра, Нидерландия е на 1/4-финал и чака победителя от двойката Аржентина - Австралия, информира gol.bg.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Спектакълът "100 години Георги Парцалев" - холограми, смях и музика
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Двама души бяха застреляни в библиотека в Калифорния
Лавров: Европа не крие подготовката си за война с Русия
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Космическият телескоп „Нанси Грейс Роман“ на НАСА вече е във Флорида
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Хороскоп за 24 юни 2026
Минималната работна заплата няма да бъде замразявана
Радев: Показанията на Невзоров са много важни, за да стигнем до същината за незаконно строителство във Варна
Десетокласници посетиха Районен съд-Варна за среща със съдия Теодора Шишкова
Григор Димитров се класира за втория кръг в Майорка
Дифенд от Amundi: Оставката на Стармър беше очаквана от пазарите
Акциите на SpaceX продължават да поевтиняват
Palms Bet инвестира в следващото поколение дигитална сигурност с глобалния лидер Jumio
Тръмп: В момента се намираме в ситуация, обратна на Голямата депресия