ЦСКА разби "Хебър" с 4:0, ВАР отмени гол на Шагоян

Дюкенс Назон и резервата му Браян Морено се разписаха с по 2 гола

15.10.2022 | 21:30 Редактор: Ирена Бакърджиева

С по два гола на Дюкенс Назон и резервата му Браян Морено, ЦСКА разби с 4:0 "Хебър" в мач от 14-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион "Българска армия".

Успехът за "червените" можеше и да е по-изразителен, но ВАР отмени попадение на Жираир Шагоян през първото полувреме.

Иначе Назон се разписа във второ поредно домакинство на "армейците", като откри резултата след кошмарна грешка на гостите. Останалите попадения паднаха след почивката. Гостите завършиха в намален състав, след като в 78-ата минута Алекс Серано получи директен червен картон.

С победата ЦСКА събра 28 точки и се качи на върха преди изиграването на останалите срещи от кръга. "Хебър" остава с 10 пункта и се намира на 13-то място.

През седмицата за "червените" предстои отложеното гостуване на "Ботев" (Пловдив), след което идва визита във Враца. От своя страна хората на Владимир Манчев приемат "Берое".