"Юнайтед" падна от "Реал" (Сосиедад) след спорна дузпа на "Олд Трафорд"

Кристиано Роналдо отново не успя да се разпише

09.09.2022 | 07:01 Редактор: Тодор Петров

"Манчестър Юнайтед" загуби първия си мач от Лига Европа. "Червените дяволи" паднаха изненадващо с 0:1 от "Реал" (Сосиедад) насред "Олд Трафорд". Единственото попадение в срещата отбеляза Брайс Мендес от много спорна дузпа след почивката.

Въпреки многобройните опити на Кристиано Роналдо да се разпише, португалецът така и не намери пътя към вратата на гостите. Негов гол през първото полувреме беше отменен заради засада. Серията на Кристиано без попадение продължава и той няма гол в първите седем мача за тима си през новия сезон.

Срещата на "Олд Трафорд" започна с минута мълчание в памет на кралица Елизабет II. Мениджърът на "червените дяволи" Ерик тен Хаг заложи в стартовия състав на двете си суперзвезди - Кристиано Роналдо и Каземиро.