"Юве" тресна "Специя" с 2:0, Петко Христов игра цял мач за гостите

Точни за торинци бяха Душан Влахович и Аркадиуш Милик

01.09.2022 | 08:41 Редактор: Тодор Петров

"Ювентус" се завърна към победите в Серия А, надделявайки с 2:0 над "Специя" у дома в Торино. Душан Влахович откри резултата в 9-ата минута след ново страхотно изпълнение на свободен удар.

В добавеното време на мача новото попълнение Аркадиуш Милик оформи крайния резултат след отлична комбинация. С победата "бианконерите" заемат четвъртото място във временното класиране с 8 точки.

"Специя" е 13-и с 4 точки. За гостите като титуляр започна националът Петко Христов и остана на терена през целия двубой.

"Наполи" пък допусна неочаквана грешна стъпка. Неаполитанците завършиха наравно 1:1 у дома срещу новака "Лече". Елиф Елмас откри резултата в 27-ата минута, а малко преди това Лоренцо Коломбо пропусна дузпа. В 31-ата минута Коломбо все пак се разписа със страхотен удар извън наказателното поле.