Борисов се завърна на терена, "Витоша" (Бистрица) разгроми "Спартак" (Варна) с 3:0

Стотици бяха дошли, за да видят играта на лидера на ГЕРБ

12.05.2022 • 22:08 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Бившият премиер Бойко Борисов се завърна на футболния терен. Воденият от него “Витоша” (Бистрица) разгроми с 3:0 "Спартак" (Варна) и се класира за финала на Шампионата по футбол при ветераните.

Отборът на Борисов е четирикратен шампион и ще се опита да спечели пето поредно отличие при футболистите над 35 години. Срещата се игра на стадион "Ивайло" във Велико Търново. Стотици бяха дошли, за да видят играта на лидера на ГЕРБ и да се снимат с него.

Снимка: lap.bg

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК

 


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички