Ивелин Попов се контузи при победа над ЦСКА в Москва

От новия сезон той ще играе за "Левски"

08.05.2022 | 15:10 Редактор: Искра Ангелова

Ивелин Попов бе титуляр за тима на "Сочи" и игра до 27-ата минута в мача срещу ЦСКА (Москва), като бе заменен принудително заради травма на десния крак. "Сочи" победи с 1:0 при гостуването си в 28-ия кръг на руското първенство по футбол и заема трета позиция с 52 точки, колкото има и вторият "Динамо" (Москва).

ЦСКА е четвърти с 47 точки и почти загуби шансове да завърши в тройката, а лидерът във временното класиране "Зенит" (Санкт Петербург) е с 64 в актива си, предава БНР.

Попов, който от новия сезон ще играе за "Левски", бе санкциониран при смяната си с жълт картон за забавяне на играта, тъй като според рефера напусна прекалено бавно терена.

Артьом Макарчук реализира победното попадение за тима на Сочи още в десетата минута след подаване от бившия футболист на "Левски" Жоазиньо. Домакините приключиха мача с човек по-малко, той като във втората минута.