Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов бе бесен след разгромната загуба с 0:4 от "Академия Пандев" с 0:4 в контрола.
"Все още нямаме два равностойни състава, това е очевидно. Поведението и това, което имаме като изисквания за контрола на топката, организацията, агресията - липсваха всички тези неща. Темпото беше лежерно, което даде преимущество на противника. За това всички играчи, които играха в този мач, ще бъдат глобени. Аз до този момент не съм коментирал нито един резултат от приятелските срещи, говорим за поведението на играчите. Показаха повечето, че не могат да ме впечатлят", коментира треньорът на "армейците".
"Аз не мога и не искам да си вадя генерални и крайни изводи от тази контрола. В тренировките виждам всичко и няма как някой да ме подлъже в преценката ми. Резултатът е показателен за състоянието на тези футболисти. Да, приемам, че последен ден, изнервени от дългия лагер, но и първият състав от сутринта е изнервен", каза още той.
"Няма да се случи това със забраната за трансферите. Ръководството ще реагира своевременно. Вие говорите за трансфери на Чорбаджийски и Мазику, че то кой ще играе тогава. Ръководството знае моите желания и претенции", подчерта Младенов.
"Продължаваме да усъвършенстваме. Това, което показахме в първата, втората контрола и днес сутринта също. До този момент вървим положително и се развиваме. Готови сме в шампионата да покажем това лице, което показахме в много мачове през пролетта", заяви Стойчо Младенов, цитиран от gol.bg.
Снимка: Lap.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Морето и планината ще са спасение от жегата утре
Мъж атакува шведско училище с меч, има ранени
За първи път: efbet е Официален партньор за България на CEV EuroVolley 2026
МВнР предприема мерки за защита на Ива Михаилова и за лечението ѝ
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Китай се прицелва в лунния лед: Мисията „Чанъе-7“ се готви за старт
„Джемини-5“: Първият едноседмичен полет в космоса започва на 21 август 1965 г.
Драсканиците в полетата на тетрадките са традиция от XIII век: Какво разкриват?
През 2027 г. предстои „затъмнението на века“ с продължителност над шест минути
Предстои 51-ото издание на Националната купа по шахмат „Морско конче“
Министрите на туризма и регионалното развитие започнаха съвместна работа по реформата, свързана с курортната инфраструктура
4499 фиша и 410 акта написа КАТ за ден
Турция издаде международна заповед за арест на Нетаняху
Идея: Апартаментите в курортите да плащат същите данъци като хотелите
Манли: В САЩ явно има фискален проблем
Ако нивото на Дунав продължи да спада, мощността на АЕЦ "Козлодуй" може да се намали още
Председателят на IG Metall: Целите на Оливер Блуме за съкращения във VW са абсурдни
Русия е провела ракетни изпитания със системата "Бастион" на спорните Курилски острови