"Лудогорец" постигна зрелищно равенство срещу "Волфсбергер" в контрола

Австрийците откриха в 17-та минута чрез Барибо, който засече центриране на Визингер

21.01.2022 | 19:27 Редактор: Теодора Патронова

"Лудогорец" направи зрелищно равенство 3:3 с австрийския "Волфсбергер" в контролна среща, изиграна в Турция.

Австрийците откриха в 17-та минута чрез Барибо, който засече центриране на Визингер. Точно след половин час игра разградчани инкасираха второ попадение, дело на Визингер. В края на първата част "зелените" намалиха изоставането си след точната интервенция на Елвис Ману.

В 71-та минута "Волфсбергер" си върна аванса от два гола след попадението на Диенг. Десет минути по-късно Футболист номер 1 на България за 2021 Кирил Десподов центрира от ъглов удар и намери Ихинио Марин, който отново върна шампионите в мача.

В 84-та минута отново Десподод се отчете с асистенция за изравнителното попадение на Мавис Чибота.