"Черно море" и "Царско село" поделиха точките след драма в края на мача

Два червени картона и дузпа в продължението белязаха срещата

06.11.2021 | 14:55 Редактор: Теодора Патронова

"Черно море" завърши 1:1 с "Царско село" в мач от 14-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Тича” във Варна. Ален Стеванович откри резултата в 52-рата минута, а Евгений Сердюк изравни в 89-ата от дузпа..

Още в 5-ата минута Евгений Сердюк получи топката, нахлу в наказателното поле и стреля, но Мартин Кавдански блокира удара му. В 11-ата минута Иван Дюлгеров излезе напред и изчисти топката в тялото на Живко Атанасов.

В 52-рата минута гостите откриха резултата. След добра контраатака Лукас Диас намери вдясно Ален Стеванович, който стреля в далечния ъгъл на Иван Дюлгеров за 1:0.

В 89-ата минута "Черно море" получи право да изпълни наказателен удар за нарушение срещу Евгений Сердюк, който сам превърна дузпата в гол. В даденото от съдията продължение и двата тима останаха с човек по-малко. За спречкване играта напуснаха Родриго Енрике и Милан Йокич.