"Локо" (Сф) удари 10 от "Славия" с 1:0, фенове се биха на трибуните

Възпитаниците на Иван Колев удържаха крехкия си аванс и продължиха с добрите си изяви

27.09.2021 | 22:09 Редактор: Жаклина Иванова

"Локомотив" (София) надви "Славия" с минималното 1:0 на Националния стадион "Васил Левски" в последна среща от деветия кръг на Първа лига.

"Железничарите" стигнаха до победата след почивката, когато Октавио се разписа в 56-та минута. Преди паузата, Георги Вълчев остави "белите" с човек по-малко на терена след два жълти картона в рамките на около четвърт час.

Възпитаниците на Иван Колев удържаха крехкия си аванс и продължиха с добрите си изяви от началото на сезона след третия си успех в първенството, който ги изкачи на седма позиция в класирането с актив от 12 точки. "Славия" се свлече на трето място със 17 пункта, пише БГНЕС.

"Локо" (Сф) ще гостува на Ботев Враца, а "Славия" приема Пирин, който е съперник на "белите" и в осминафиналите за Купата на България.

Снимка: Lap.bg