"Левски" няма отбор? "Сините" разбиха "Локо" (Сф) с 4:0 в контрола

Разписаха се Найденов, Марин Петков, Бари и Галчев

07.07.2021 | 20:07 Редактор: Тодор Петров

"Левски" разби завърналия се в елита "Локомотив" (София) с 4:0 в контролна среща на помощния терен на стадион "Георги Аспарухов".

"Сините" вкараха два гола в рамките на две минути в средата на първото полувреме. Първо Ивайло Найденов откри резултата, а след това Марин Петков удвои.

Малко след почивката Билал Бари направи аванса на "Левски" класически, а в средата на второто полувреме Патрик-Габриел Галчев ликвидира интригата.

Левски: Пламен Андреев, Ивайло Найденов, Георги Александров, Симеон Славчев, Патрик - Габриел Галчев, Радослав Цонев, Христофор Хубчев, Марин Петков, Мартин Петков, Здравко Димитров, Билал Бари

Локо София: Александър Любенов, Селсо Рапосо, Марио Петков, Пламен Крачунов, Мики Орачев, Валентин Николов, Владимир Семерджиев, Красимир Милошев, Александър Александров, Христо Иванов, Карим Бухмиди