Любопитни срещи с легенди от боксовия ринг и шампиони от най-престижните турнири е подготвил в програмата за летните месеци екипът на единственото предаване за бойни спортове и изкуства у на „BOEC.BG“ с водещ Десислава Джерманска, което се излъчва по Bulgaria ON AIR.
Още в първата неделя на месец юни, на 6 юни, от 19:00 часа, в рубриката „Отблизо“ почитателите на бойни спортове и изкуства ще разберат какво се случи по време на международния лагер на Професионалната лига на KWU, който се проведе в столичната зала „Арена Армеец“ с легендите на К1 – Петер Артс, Семи Шилт и Ернесто Хуст.
Бойните спортове не са запазена територия само за мъже и доказателство за това са вдъхновяващите си лични истории, които три борбени и силни дами ще споделят в студиото на предаването. Това са Деница Миленкова, Миглена Селишка и Александра Стублева.
Деница Миленкова е сред най-успешните международни съдии в татами дисциплините по кикбокс. Многократно отличавана с награди за най-добър рефер и ръководител на най-успешния български клуб в направление „Татами“ и многократен отборен шампион на България „Стар Тийм“.
Двукратната европейска шампионка по борба Миглена Селишка ще разкаже всичко около предстоящите Летни олимпийски игри в Токио и вълненията около спечелената от нея квота. А националната състезателка в олимпийското карате Александра Стублева ще сподели за историческия успех на Европейското първенство.
В летните си издания, предаването ще изненада зрителите с изключително любопитни срещи с едни от най-успешните международни бойци. В студиото на „BOEC.BG“, трикратният световен шампион в тежката категория на Сериите К1 Гран При Ернесто Хуст ще разкаже своята история и защо се отказва от футбола, за да се насочи към кикбокса.
За спортът като бизнес, в предаването ще говорят спортният мениджър Пол Хенеси и основателят на международната ММА верига EFM (European Fight Masters) - Норберт Савински, която има амбициите да стане водеща в Европа.
Това са само част от срещите и гостите в програмата на единственото предаване за бойни спортове и изкуства у нас, което националната политематична телевизия излъчва. Не пропускайте най-важното от света на спорта и ожесточените срещи на боксовия ринг – в „BOEC.BG“, всяка неделя, от 19:00 часа.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Румен Радев: Наш дълг е да съхраним духа, традициите и историческата памет на народа ни
Президентът: Конфликтите са навсякъде, влязоха дори в домовете ни
Най-богатата провинция на Канада върви към референдум за независимост
Байерн Мюнхен си хареса брата на Кварацхелия - Торнике
Алергии след 40 - когато менопаузата и стресът „включат“ имунната система на пълни обороти
Хирургично лечение на рак на простатата - обзор на хирургичните техники
Нови молекули дават надежда за възстановяване на нервните увреждания при множествена склероза
Има една емоция, която ни носи смисъл и ни кара да виждаме света с нови очи
Класическата теория за произхода на Луната е изправена пред нови противоречия
Пещерата Шове: Уникални праисторически рисунки, запазени в продължение на хилядолетия
Ново поколение Т-клетъчна терапия постига 45% пълна ремисия при рак на кръвта
Компанията AltoVolo извърши първи полет с прототип на въздушно такси
Товарен кораб, пълен с калцинирана сода за Украйна, е потънал в Егейско море
Каварна празнува на 6 май
Провеждат антитерористично учение на Морска гара Варна
Какви пожелания отправиха политиците за Деня на храбростта и Българската армия
Новите бойни самолети F-16 Block 70 прелетяха над София за 6 май
ЕЦБ очаква ръстът на заплатите в еврозоната да се ускори през второто полугодие
Ръстът на несъстоятелност на фирми в България е най-големият в ЦИЕ за 2025 г.
Южнокорейският Кospi достигна нов рекорд с подкрепата на Samsung
Американският регулатор предлага корпоративните отчети да са на половин година