ЦСКА 1948 с първа победа в Анталия, удари минимално македонци

Единственият гол падна още в 16-ата минута и бе дело на Топузов

31.01.2021 | 19:20 Редактор: Тодор Петров

ЦСКА 1948 постигна първата си победа в Анталия, след като се наложи с 1:0 над македонския "Гьорче Петров".

Единственият гол падна още в 16-ата минута. Тогава бърза  атака на ЦСКА 1948 завърши с мощен удар на Топузов от 20 метра, оставил без отговор македонския вратар.

До края на първото полувреме положенията бяха кът, а най-чистото се разкри пред нападателя на македонците Робиньо, но той не успя да вкара от два метра. През втората част ЦСКА 1948 контролираше срещата и направи редица пропуски, най-вече чрез появилия се като резерва голмайстор на тима - Мартин Камбуров.

Борислав Дамянов също по чудо се размина с попадение, след като първо ударът му бе избит от голлинията, а после срещна и гредата. Така след загуба и равенство новакът в родния елит стигна и до първата си победа в Турция, а в четвъртък му предстои и най-стойностната контрола - срещу украинския гранд "Динамо" (Киев).