"Ботев" (Пловдив) отново ще играе на своя стадион. Очаква се след една година "канарчетата" да играят домакинските си мачове от шампионата на "Колежа".
Това е възможно, след като официално бе подписан договор между Общината и фирмата, която ще отговаря за реконструкцията на спортното съоръжение.
Обществената поръчка е на стойност малко над 52 млн. лв. като сумата идва целево от държавния бюджет.
Модернизацията на стадиона включва реконструкция, основен ремонт и реновиране на трибуните, като капацитетът ще бъде за 18 хиляди зрители.
Снимка: Lap.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Шофьор с 2,24 промила бе спипан при акция в Перник
Цените на горивата паднаха с около 7-8 евроцента за седмица
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
3-годишно дете почина след задавяне в Пловдив
Оставиха в ареста двама от бандата на Калашниците
Какво ще бъде времето в сряда?
Институции и концесионери обсъждат чистотата на плажовете във Варна
Престижни награди за ученици от Хуманитарната гимназия във Варна
Моника Илиева: Трябва да минат поне 10 години за пълното навлизане на автономния транспорт
Секторът на услугите във Великобритания се свива с най-бързия темп от януари 2023 г.
Пълните хибриди: Най-големите им предимства са в града
Алън Грийнспан - символ на „великата умереност“ и независимия Фед