Солскяер си отдъхна, "Юнайтед" отнесе "Евертън" като гост

Два гола за "червените дяволи" отбеляза Бруно Фернандеш

07.11.2020 | 21:20 Редактор: Тодор Петров
Солскяер си отдъхна,

В Англия доскорошният лидер "Евертън" претърпя трета поредна загуба с 1:3 у дома от "Манчестър Юнайтед". Мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяр бе под сериозно напрежение преди мача на "Гудисън парк" след двете поредни загуби от "Арсенал" и "Истанбул Башакшехир" в последните двубои.

Домакините успяха да поведат в резултата в 19-та минута, когато Бернард получи топката на границата на наказателното поле и с точен изстрел преодоля Давид де Хеа.

Играчите на "Юнайтед" отговориха подобаващо и шест минути по-късно изравниха със страхотен удар с глава на Бруно Фернандеш. В 32-та минута обратът вече бе пълен след нов гол с глава на Фернандеш.

Крайното 3:1 бе оформено от резервата Единсон Кавани, който откри головата си сметка за клуба в 95-та минута след бърза контраатака и асистенция на Фернандеш.