"Лудогорец" не успя да се противопостави на "Тотнъм" в Разград

През целия двубой "Тотнъм" беше пълен господар на терена

05.11.2020 | 22:47 Редактор: Радостина Димитрова

"Тотнъм" победи безпроблемно "Лудогорец" с 3:1 в мач от група "J" на Лига Европа, игран в Разград, предаде Gol.bg.

Успехът за англичаните можеше да е много по-изразителен, но Пламен Илиев се отчете с няколко добри намеси, а Хари Кейн не успя да вкара от чисти позиции.

Именно звездата на "шпорите" откри резултата в 13-ата минута, а в 33-ата Лукаш Моура покачи на 2:0. 5 минути след подновяването на играта Клаудиу Кешеру беше точен за "Лудогорец", но след малко повече от час игра Джовани Ло Селсо сложи точка на спора.

През целия двубой "Тотнъм" беше пълен господар на терена и нито за миг не остави съмнение в превъзходството си. От своя страна "Лудогорец" игра много плахо, особено през първото полувреме, и логично остава с 0 точки в класирането.

Възпитаниците на Жозе Моуриньо са с 6 т., колкото има и "Антверпен", който от 22.00 часа посреща ЛАСК Линц (3 т.) в другия мач от групата.