Голмайсторът на "Лудогорец" Клаудиу Кешерю пребори Ковид-19

Румънският нападател даде последователно два негативни PCR теста

13.08.2020 • 21:08 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Голмайсторът на
Голмайсторът на "Лудогорец" Клаудиу Кешерю пребори Ковид-19

Голмайсторът на "Лудогорец" Клаудиу Кешерю пребори Ковид-19. Румънският нападател даде последователно два негативни PCR теста, направени в различни лаборатории. Кешерю изкара заболяването без симптоми и се чувства отлично, съобщиха от клуба.

Жоржиньо даде първи негативен резултат. "Лудогорец" очаква резултатите и от втория PCR тест на халфа. Подобно на Кешерю, националът на Гвинея-Бисау се чувства много добре и няма симптомите, присъщи на Ковид-19.

Снимка: Официален сайт на "Лудогорец"

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички