"Славия" отново триумфира с победа на "Герена"

"Левски" остава с 53 точки на второто място

04.07.2020 | 21:00 Редактор: Искра Ангелова

"Левски" допусна обрат и загуби от "Славия" с 1:2 в двубой от третия плейофен кръг на efbet Лига, игран на стадион "Георги Аспарухов".

Футболистите на треньора Георги Тодоров диктуваха темпото и заслужено поведоха в резултата още в началото на срещата, благодарение на Станислав Иванов (17').

През втората част обаче нещата се завъртяха на 180 градуса. "Сините" чувствително свалиха качеството си на игра, докато играчите на "Славия" вдигнаха оборотите и постигнаха пълен обрат след голове на Ивайло Димитров (65') и Филип Кръстев (85').

Така "Левски" остава с 53 точки на второто място, с 1 повече от отбора на ЦСКА, който утре приема "Лудогорец" на Армията. "Славия" пък се изравни по точки с "червените", но застава на четвъртото място, заради по-лошата си голова разлика, съобщава gol.bg.

Преди началото на срещата Хали Тиам излезе на пистата със семейството си. Футболистът получи почетен плакет и награда от изпълнителния директор на "сините" Павел Колев.