Нова корекция в заплатите грози испанския гранд "Барселона". Футболистите обаче все още не са дали своето съгласие.
Пандемията от коронавирус принуди световни колоси във футбола да прибегнат до нестандартни решения. Едно от тях, което вече се случи в "Барселона", е намаляване на заплатите в клуба.
Целта е олекотяване на бюджета във времето, в което няма двубои и респективно - почти никакви приходи от страна на феновете. Според изданието "Марка", ръководните фактори в каталунския клуб искат повторно редуциране на възнагражденията на футболистите. От управата искат играчите да намалят със 70% заплатите си за последната седмица на май и с 50% за първите 2 седмици на юни.
Вижте повече във видеото.
Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Шофьор с 2,24 промила бе спипан при акция в Перник
Цените на горивата паднаха с около 7-8 евроцента за седмица
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
3-годишно дете почина след задавяне в Пловдив
Оставиха в ареста двама от бандата на Калашниците
Какво ще бъде времето в сряда?
Институции и концесионери обсъждат чистотата на плажовете във Варна
Престижни награди за ученици от Хуманитарната гимназия във Варна
Моника Илиева: Трябва да минат поне 10 години за пълното навлизане на автономния транспорт
Секторът на услугите във Великобритания се свива с най-бързия темп от януари 2023 г.
Пълните хибриди: Най-големите им предимства са в града
Алън Грийнспан - символ на „великата умереност“ и независимия Фед