Привържениците на ЦСКА от емблематичния Сектор "Г" изразиха недоволството си от представянето на отбора и случващото се в клуба. Това стана по време на измъчената победа с 2:1 над "Ботев" (Враца) за Купата на България.
Червените ултраси издигнаха транспарант, чрез който се обърнаха към собственика на клуба Гриша Ганчев. Посланието гласеше: Господине, докога ще си играйкаме?Надписът е препратка към по-старо изказване на Ганчев, в което бизнесменът посочи, че в конкуренцията на "Лудогорец" останалите отбори ще си "играйкат".
Още по темата
Снимка: Facebook/Трибуна Сектор Г
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
200-килограмов дрон се разби в двора на къща в Северна Турция
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Иван Шишков в парламента: Във Варна се вихри беззаконие вместо туризъм
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98%
Задържаха 27-годишен във Варна заради грабеж
Хороскоп за 25 юни 2026
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Доставчикът на индекси MSCI преквалифицира България като Frontier Market
Бизнес перспективите в Германия се подобряват леко, несигурността намалява
Повече магазини, повече възможности: Lidl разширява екипа си с нови работни места в цялата страна
Nike привлече кадър на Pfizer за главен финансов директор