Разгромна загуба за ЦСКА: "Армейците" паднаха с 0:5 в Марбея

Греъм Кери вкара автогол

21.01.2020 | 22:21 Редактор: Искра Ангелова
Разгромна загуба за ЦСКА:

ЦСКА допусна разгромна загуба в първата си контрола на испанска земя. "Червените" отстъпиха с 0:5 на играещия във втория ешалон на германския футбол - "Нюрнберг".

Това беше първата контрола на тима на Милош Крушчич по време на зимния им лагер в Испания.

За "армейците" като титуляри започнаха Густаво Бусато на врата, Пламен Гълъбов, Раул Албентоса, Петър Занев и Брадли Мазику в защита. В средата на терена стартираха Рубен Пинто и Жанио Бикел, а Евандро и Вив Соломон-Отабор атакуваха по крилата.

Централен нападател бе Али Соу, а зад него действаше Тиаго.

Феликс Лохкемпер откри резултата за германския тим в 29-ата минута, четири минути по-късно отново той удвои преднината. В 66-та минута резултатът стана 3:0 след автогол на Греъм Кери.

74-та мин "Нюрнберг" отбеляза четвърти гол, а негов автор стана Михаел Фрай. В самия край германците отбелязаха от дузпа за крайното 5:0.

Снимка: cska.bg