"Уест Хям" уволни мениджъра Мануел Пелегрини след загубата с 1:2 от "Лестър" в събота, съобщиха от клуба.
"Чуковете" записаха 7 поражения в последните 9 кръга от английската Висша лига и вече са само на точка от зоната на изпадащите, което накара ръководството да предприеме треньорска рокада, информира gol.bg.
Отстъплението пред "лисиците" бе четвърто поред за лондончани, които спечелиха едва 7 точки от деветте си домакинства през кампанията.
"Стана ясно, че е необходима промяна, за да върнем клуба на правилния път в съответствие с нашите амбиции", коментира съсобственикът на "чуковете" Дейвид Съливан.
Снимка: Reuters
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Кремъл: Само ядрените оръжия в момента ни защитават от световна война
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Приключи монтажът на новото енергоспестяващо улично осветление в "Чайка"
Иван Шишков в парламента: Във Варна се вихри беззаконие вместо туризъм
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98%
Задържаха 27-годишен във Варна заради грабеж
Хороскоп за 25 юни 2026
Samsung планира обратно изкупуване на акции за 59 млрд. долара
Доставчикът на индекси MSCI преквалифицира България като Frontier Market
Бизнес перспективите в Германия се подобряват леко, несигурността намалява
Повече магазини, повече възможности: Lidl разширява екипа си с нови работни места в цялата страна